Yin Yoga - Paul Grilley
Yin Yoga - Paul Grilley

Yin Yoga - Paul Grilley

İndirim Oranı : %49 İndirim
Fiyat : ₺349,00
İndirimli : ₺179,00

Yin Yoga

 

Batı'da yoga pratiği genellikle yang nitelikte veya kaslara yönelik uygulanıyor olsa da, yoganın görece daha az bilinen Yin yanı, dengeli bir yaklaşımla, fiziksel ve ruhsal bütünlüğü tamamlar. Yin ve yang yoga uygulamalarının arasındaki temel fark, yin pozlar kaslar gevşek şekildeyken pozda uzun süre kalınarak uygulanmalıdır. Paul Grilley'in bu kitabında, temel pozları yin şekilde nasıl uygulabileceğiniz detaylı bir şekilde tarif ediliyor. Akupunktur Teoirisi'ndeki meridyenlerin, bedendeki bağ doku aracılığıyla akımını sürdürdüğünü anlatan Modern Meridyen Teorisi'ne paralel olarak; Grilley aynı zamanda, Yin Yoga'nın özellikle bu bahsi geçen dokulara yönelik tasarlandığını anlatıyor.

Ek olarak, Yin Yoga, uygulayıcılarını etkili bir meditasyona hazırlar. Fiziksel pozlardan daha öte birşey araştıran yoga uygulayıcıları için bu kitap; çakralar, nefes teknikleri ve meditasyon hakkındaki bölümlerle de beraber daha derin spiritüel katmanlara hitap eder.

"Yin Yoga'nın kolay olduğunu düşünenler varsa, bu ktapta oldukça yoğun pozların fotoğraflarına dikkatlice bakmalılar. Grilley'in teknikleri yoga meditasyon ve Teoist geleneklerin özgün bir harmanı." Publisher Weekly

 

:
Kitap Adı: Yin Yoga
Yazar: Paul Grilley
Çeviren: Asu Somer
 
Sayfa Sayısı: 134
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR