HAKKIMIZDA

 
 

 

 

Binay Bilişim ve Yatırım A.Ş., Pingala Yayınevi ve Palto Yayınevi isimli iki markası ile yayıncılık sektöründe faliyet göstermektedir.

 

Ayrıca geleceğin vazgeçilmez dünyası internette sektörel ihtiyaçlara çözüm üretecek fikirler ve uygulmalar sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

www.pingalayayinevi.com, yoga eğitmenlik eğitimlerinin temel metinlerinin Türkçeye çevrilmesi ve daha çok kişinin farkındalık yoluna adım atmasının önünü açmak niyetiyle yola çıkan bağımsız bir yayınevidir. Her biri yogayla ilgili çalışmalar yürüten çevirmenlerimiz ve editörlerimizle birlikte, bin bir emek ve hummalı çalışmalar sonucu birbirinden güzel kitapları yayına hazırlıyoruz.

 

 

 

 

www.paltoyayinevi.com, Dünya edebiyatındaki birbirinden güzel kitapları Türkçeye kazandırmak ve nitelikli kitapları okurla buluşturmak amacını taşıyan ve 2014 yılında ¨Hepimiz Gogol’ün Paltosu’ndan çıktık!¨ mottosuyla kurulan bağımsız bir yayınevidir. 2018 yılı itibariyle yalnızca Çağdaş Dünya Edebiyatı kitaplarını okurla buluşturmaya başlamıştır.  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR