Vahşi Kadının Yolu - Michaela Boehm
Vahşi Kadının Yolu - Michaela Boehm

Vahşi Kadının Yolu - Michaela Boehm

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺449,00
İndirimli : ₺249,00

Haz, Güç ve Tatmin Potansiyelinizin Kilidini Açın!

Başarılı bir kariyer; tatmin edici romantik bir ilişki ve mutluluk veren bir kişisel yaşama ulaşmak birbirinden uzak hedefler gibi görünebilir. Peki ya bedeni ve ruhu alışılmış kalıplardan kurtarıp yaşamlarımızın en basit zevklerini daha derin düzeyde deneyimlemenin bir yolu varsa?

 

Dişilik ile ilgili şu anki basmakalıp inanışlarımızı aşarak Vahşi Kadın arketipinin kadim bilgeliğiyle dişi bir "beden zekası" inşa etmek mümkün. Bu arketipi bedenleştirerek ve tantrayı kullanarak -sadece yatak odasında değil, yaşamın her anında duyularımız ve fiziksel hareketlerimizle yakın bağlar kurmak, çayımızdan bir yudum almak ya da sokakta yürümek gibi daha küçük veya dünyevi etkinliklerimize mutluluk katmak için zararlı psikolojik kalıpları yıkabiliriz. 

 

Vahşi Kadını Yolu'nda Michaela Boehm, ünlü bir ilişki ve yaşam danışmanı, tantrik yoga uzmanı olarak yılların deneyiminden derlediği uygulamalı ritüeller ve egzersizler paylaşıyor. Farklı dokunuş türlerinin gücünü açığa çıkarırken, aynı zamanda okuyucuyu etkinliği ve tensel hazzı artıran meditasyon ve esneme biçimleri konusunda eğitiyor.

 

Vahşi Kadının Yolu, anlamlı ve tatmin dolu ilişkiler yaşamak isteyen kadınlar için hazırlanmış uygulamalı bir rehber.

 

Kısa süre içinde, iş yaşamında başarıyla rekabet etmek için gereken agresif "koş modu" ile, yumuşaklık ve alıcılığın dişil "akış modu" arasında kolaylıkla geçiş yapmayı öğreneceksiniz. Vahşi Kadın'ın bilgeliğinden yararlanarak partnerlerinizle, kendi bedeninizle ve hayatla daha anlamlı bir ilişki kurabileceksiniz. 

 

:

Kitap Adı: Vahşi Kadının Yolu

Yazar: Michael Boehm

Çeviren: Aylin Çetinkaya

Sayfa Sayısı: 234

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR