Savaşçının Kutsal Yolu
Savaşçının Kutsal Yolu

Savaşçının Kutsal Yolu - Chögyam Trungpa

İndirim Oranı : %55 İndirim
Fiyat : ₺199,00
İndirimli : ₺90,00

 

"Trungpa'nın akla dayanan açık görüşü bize yaşamı kutlamanın yolunun kendi değerimizi bilmekten geçtiğini gösteriyor. Bu kitap açıklık ve içgörü dolu bir başyapıt."

East West Journal

Dünyadaki sorunları çözmeye yardım edebilecek temel bir insan bilgeliği vardır. Bu bilgelik tarih boyunca birçok yerde karşımıza çıksa da tek başına herhangi bir kültüre, bölgeye ya da dini geleneğe ait değildir. Chögyam Trungpa bu bilgeliğe savaşçının kutsal yolu adını vermiştir. Bu yolda kutsal savaşçı dünyayı şiddet ya da saldırganlık ile değil, nezaket, cesaret ve kendini bilme yoluyla fetheder. Savaşçı, insan yaşamındaki esas iyilik halini keşfeder ve bu iyiliği başkalarının huzuru ve sağlığı için dünyaya yayar. Shambhala öğretilerinin amacı bize bu yolu anlatmaktadır. Elinizdeki kitap otuz yıldan fazla bir süredir bu öğretileri geniş ve minnettar bir okuyucu kitlesine sunmaktadır.

Chögyam Trungpa (1939-1987) geniş kitlelerce takdir edilen bir meditasyon ustası, öğretmen ve sanatçıdır. Cutting Through Spiritual Materialism, Özgürlük Efsanesi ve Meditasyonun Yolu ve Meditation in Action kitaplarının da arasında bulunduğu Budizm ve meditasyon yolu hakkında çok sayıda kitabın yazarıdır.

 

 

:

Kitap Adı: Savaşçının Kutsal Yolu 

Yazar: Chögyam Trungpa 

Sayfa Sayısı: 198

Çeviren: Ezgi Keskin

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR