Saf Farkındalık Uygulaması
Saf Farkındalık Uygulaması

Saf Farkındalık Uygulaması - Reginald A. Ray

İndirim Oranı : %52 İndirim
Fiyat : ₺249,00
İndirimli : ₺120,00

“Bir Tibet Budist meditasyon ustasının derinliği ve netliğini gerçek bir Amerikalı öğretmenin uygulanabilirlik ve erişilebilirliği ile birleştiriyor. Reginald Ray’in rehberliği bütüncül ve tümüyle sapsağlam. Her meditasyon geleneğinden öğrenci Ray’in yönlendirmesi, cesaretlendirmesi ve uygulamasından faydalanacaktır.
DIANE MUSHO HAMILTON, 
Everything Is Workable’ın yazarı

 

Geleneksel Vajrayana bilgeliği ve modern somatik öğretilen mükemmel sentezi Saf Farkındalık Uygulaması bize dharma’ya açılan kapının zihnimizin içeriğini incelemekten değil, bedenin hissedilen varlığını uyandırmaktan geçtiğini gösteriyor. Bu Hafif Budizm değil. Bu Budizmin Esası.
WILL JOHNSON, 
Aligned, Relaxed, Resilient’ın yazarı ve 
The Institute of Embodiment Training’in kurucusu

 

Ray, çeşitli enerji tezahürleriyle daha da derinleşen bir anlayışın aracı olan bedenin önemini özellikle vurgulayarak özgürleşmeye yönelik net, faydacı ve sistematik bir rehber sunuyor. Uzun süre yoğun bir şekilde yaptığı Tibet Vajrayana uygulamaları ve uzun yıllar başkalarına rehberlik etme deneyimi, çalışmasını daha büyük özgürlük yolunda yürüyenler için paha biçilmez bir katkı hâline getirmiş.
JOSEPH GOLDSTEIN, 
Mindfulness: A Practical Guide to Awakening kitabının yazarı

 

Belki de Tibet’in modern dünyaya sunmak üzere sahip olduğu en kıymetli öğreti meditasyon uygulamasıdır. Reginald Ray bu geleneğin özünü Saf Farkındalık'ın somatik uygulaması (bütünüyle bedene ve sıradan deneyime dayanan özgün bir meditasyon türü) aracılığıyla sunuyor. Bu temelden dönüştürücü uygulama, şimdiki yaşamda aydınlanma olasılığıyla birlikte bizi Tibet tantrik maneviyatının sunduğu bu son derece güçlü yolculuğa davet ediyor.

:

Orjinal Adı: The Practice of Pure Awareness

Sayfa Sayısı: 388

Yazar: Reginald A. Ray

Çeviren: Esin Pekpak Fındıkçıoğlu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR