Mandala Series 4.1 mm Follow The White Rabbit Doğal Kauçuk Kaydırmaz Yoga Matı
Mandala Series 4.1 mm Follow The White Rabbit Doğal Kauçuk Kaydırmaz Yoga Matı
Mandala Series 4.1 mm Follow The White Rabbit Doğal Kauçuk Kaydırmaz Yoga Matı

Mandala Series 4.1 mm Follow The White Rabbit Doğal Kauçuk Kaydırmaz Yoga Matı

Fiyat : ₺2.999,00(KDV Dahil)
:

Yeni Mandala Yoga Matlarımızla Tanış

Yepyeni bir teknoloji ile ürettiğimiz malzemelerden elde edilen bu serimizde seni “Elfloora” tarafından tasarlanan 4 farklı mandala tasarımımız bekliyor

Mandala Serisi matlarımız diğer kauçuk matlara göre daha yumuşak yapısı sayesinde konforunuzu arttıracak, üzerindeki mandala tasarımlarıyla odağınıı arttıracak, kolay temizlenebilme özelliği ile de her zaman ilk günkü gibi gözükecek.

Temel Özellikler:

1.            Benzersiz konfor: Mandala serisi yoga matlarımız, eklemlerinizi ve kaslarınızı her poz ve harekette üstün destek ve yastıklama sağlayan yüksek yoğunluklu kauçuktan yapılmıştır, üst yüzeyindeki poliüretan kaplaması daha önce görmediğiniz benzerlikte bir yumuşaklığa sahiptir.

2.            ‍♀️Kaymaz Yüzey: Yoga pratiğin boyunca sağlam ve odaklanmış kal! Matlarımızın kaymaz yüzeyi sayesinde, güneş selamları yaparken veya zorlu pozları tutarken stabil ve güvende hissedeceksin.

3.            Kolay Temizlik: Zorlu temizlik rutinlerine veda edin! Mandala serisi yoga matlarımızın ter izlerine karşı bile ne kadar dayanıklı olduğunu deneyimleyince çok şaşıracaksınPürüzsüz ve kolay temizlenebilir yüzeyini gerektiğinde nemli bir bezle silmen yeterli olacaktır

4.            Yeni, üst düzey materyal: Alıştığınız kauçuk matlardan daha yumuşak ve darbe edici yüzey, kirlenmeye dayanıklı, kolay temizlenebilir üst yüzey

5.            PETARYA’ya Özel Tasarım: Mandala Yoga Matlarımızda dört farklı tasarım bulunmaktadır: "Eternal life creation", "Follow the white rabbit", Be here now", "Now'here". Her bir tasarım, zengin anlamlar ve sembollerle örülüdür, iç huzurunuzu ve odaklanmanızı artırır.

Tasarımcımız Elfloora’nın bu matı tasarlamasındaki ilhamını da seninle paylaşmak istiyoruz:

“Sonsuz olasılıklar evreninde yaşıyor olduğumuzu bilirsin.

Ve kendini yepyeni olasılıkların mucizevi boyutlarına açmak istersen yepyeni bir şey merak edip beyaz tavşana soru sorabilirsin.

Sonra onun göndereceği ipuçlarını takip edersen hayalindeki harikalar diyarını bu gezegene taşıyabilirsin.”

Özellikler:

•             Boyut: 185 x 68 cm

•             Kalınlık: 4.1 mm

Yoga pratiğini stil ve işlevsellikle birleştir. Mandala Yoga Matlarımızla, bedenini, zihnini ve ruhunu besleyen bir pratik deneyimle.

PETARYA Mandala Series 4.1 mm Follow The White Rabbit Doğal Kauçuk Kaydırmaz Yoga Matı birçok seviyede yogi tarafından denenmiş ve başarılı bulunmuştur.

Ürünümüzde PVC, ftalat, toksik kimyasal gibi maddeler bulunmamaktadır. 

Poliüretan üst yüzey kaplaması sayesinde antibakteriyel özelliğe sahiptir. 

Doğal kauçuk alt tabanı yüksek kaydırmazlık sağlamaktadır.

Nemli kullanıma uygundur. Pratikleriniz esnasında nemden ve terden kaynaklı olarak matınızın üzerinde renk değişimleri olabilir, pratiğiniz bittikten sonra matınızı toplamadan havalandırmaya bırakırsanız o izlerin uçtuğunu göreceksiniz.

Yoga, pilates, fitness ve genel egzersizleriniz için kullanabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR