Kutsamalar Dua'nın Gücü
Kutsamalar Dua'nın Gücü

Kutsamalar Dua'nın Gücü - Yogi Bhajan

İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺169,00
İndirimli : ₺99,00

Yogi Bhajan tarafından paylaşılan bu güçlü kutsamalar ve dualar kitabı, tüm insanlara günlük hayatlarında kullanacakları ilham ve rehberliği sağlar. Bu dualar ve kutsamalar zamansızdır, evrenseldir ve insanlara yaşam neşesi verir. Onları okuyun ve hissedin!

Ey tasarlayan, Ey yapan, Ey rehberlik eden, Ey koruyan, Ey enerji, Ey sonsuzluk,  
Bu varlığa anlaması için barış, huzur, onur ve zarafet ver; sonra da bu anlayış içinde mutlulukla yaşamasını sağla . Sat Nam. 
-Yogi Bhajan

Yogi Bhajan birçok alanda öncü bir öğretmen, vizyoner bir liderdi. Onun insanlığa dair derin ve merhametli görüsü, binlerce kişiye ilham oldu. Yogi Bhajan, Kundalini Araştırmaları Enstitüsü, 3HO ve Uluslararası Sih Dharma gibi birçok ruhani ve yoga merkezi kurdu.

Yogi Bhajan 1968'de Batı'ya göçtüğünde, Kundalini Yoga ve ruhani ruhani yaşam biçimleri üzerine kafa yordu. Batı'ya sadece tekniklerini ve düşüncelerini öğrencilere anlatmak için değil, kendi ekolünden gelen birçok öğretmen yetiştirmek için geldiğini anlatırdı. Yaşamı boyunca çalıştı ve öğretilerinin ayrıntılı temellerini oluşturdu (www. libraryofteachings.com).  
Yogi Bhajan, 2004 yılının Ekim ayında vefat etti.

:

Orjinal Adı: Blessing The Power Of Prayer

Sayfa Sayısı: 83

Yazar: Yogi Bhajan

Çeviren: Tuba Kayacan

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR