Çakra Yoga
Çakra Yoga

Çakra Yoga - Anodea Judith

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺690,00
İndirimli : ₺490,00

Yoga zihni ve bedeni, dünyevi ve ilahi olanı, ruhu ve maddeyi birleştirmek olarak tanımlanabilir. Bunun için elinizde iki araç vardır: Beden ve nefes. Yoga duruşları ve nefes egzersizleriyle fiziksel ustalığınızı geliştirebilirsiniz, fakat "bir olmak" için yaşamsal enerjinin beden boyunca akması gerekir ki çakra sistemi bunun nasıl yapılacağını açıklar ve öğretir.

Daha önce Doğulu Beden, Batılı Zihin ve Yaşam Gücü, Enerji Bedeni kitaplarını yayımladığımız Anodea Judith, biyoenerji ve travma konularında çalışan somatik bir psikoterapist, dünyaca tanınan bir çakra uzmanı ve uzun yıllardır yoga uygulayan/öğreten deneyimli bir eğitmen. Elinizdeki kitabı tüm dünyada yoga eğitmenleri ve uygulayıcıları tarafından nicedir beklenen bir rehber.

Yazar, diğer kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da okuyucuya kendini bir yoga matının üzerinde bir eğitmenle birlikteymiş gibi hissettiriyor. Her bir çakra için yoga duruşları ve serileri, biyoenerjik egsersizler, nefes uygulamaları, mantralar ve rehberli meditasyonlar aracılığıyla çakralarınızdaki süptil enerjiyi aktive etmek ve içsel tapınağınızın kapılarını açmayı öğrenmek istiyorsanız, bu kitap elinizin altında olmalı.

:

Kitap Adı: Çakra Yoga

Yazar: Anode Judith

Çeviren: Sibel Ergün

Sayfa Sayısı: 446

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR