BUZDOLABI BAMBOO FRESH ÇANTA (BUZDOLABI, SOĞUTUCULAR)
BUZDOLABI BAMBOO FRESH ÇANTA (BUZDOLABI, SOĞUTUCULAR)

BUZDOLABI BAMBOO FRESH ÇANTA (BUZDOLABI, SOĞUTUCULAR)

Fiyat : ₺62,00(KDV Dahil)

 

Buzdolabı ve soğutucular için özel olarak hazırlanmıştır.

Karbonu daha güçlü ve daha uzun ömürlü olan bu etkili hava temizleme çantası, kokuları, nemi ve etilen gazını aktif bir şekilde yakalar ve ortadan kaldırır. Bamboo Fresh Çanta, elektrik kesintisi, bozulmuş ürünler, artıklar, balık veya peynir gibi kendine ait kokuları olan yiyecekler dahil her türlü kokuyu giderir.

Güçlü bir bileşene sahip bamboo kömürüne sahip Bamboo Fresh Çantanız buzdolabınızın iki yıla kadar temiz kokmasını sağlar. Ayrıca meyve ve sebzelerden doğal olarak oluşan ve hızlı olgunlaşmalarına neden olan etilen gazını emerek ürünlerin daha uzun ömürlü kalmasını sağlar. Her ürün çekmecesinde bir Bamboo Fresh Çantası koymayı deneyin.

Herhangi bir kimyasal madde içermeyen Bamboo Fresh Çantanız, zararlı kimyasallar ve koku içeren geleneksel oda spreylerine göre oldukça güvenli bir seçenektir. Her yere konulabilen, güzel bir şekilde dikilmiş hava alabilen keten bir çantadır.

Doğal temizleme şekli ile her ay temizlendiğinde 2 yıla kadar dayanır. Temizlenmesi için ayda bir kez bir saat boyunca dışarıda güneş ışığında bırakmanız yeterlidir. Güneşte temizlenirken ara sıra diğer tarafını da çevirmeyi unutmayın.

Ayrıca iki yıl geçtikten sonra bitkilerinizin büyümesini desteklemek için bahçenize ya da saksı diplerine serpiştirin.

75 gram bambu kömürü içerir. Yerden tasarruf sağlayan vantus aparat dahildir.

* Mini Bamboo Fresh sadece çok küçük alanlarda kullanım içindir. Arabalar, dolaplar, odalar, banyo ve benzeri yerler için daha büyük ürünlerimizi inceleyin.

 

 

: